Wie is wie

Deze mensen vormen ons bestuur en denken na over zowel de korte als de lange termijn van de club.

FUNCTIE IN HET BESTUUR
CONTACTPERSOON MAILADRES
Voorzitter Ivan Aerts ivan.aerts@hcph.be
Penningmeester Franky Noten & Ann Spaepen penningmeester@hcph.be
Secretaris vacature
An Saenen (ad interim)
secretariaat@hcph.be
Hockey Technisch aanspreekpunt May Decraene tc@hcph.be
Jeudwerking aanspreekpunt Wieteke Dierking wieteke.dierking@hcph.be
Communicatie aanspreekpunt An Saenen an.saenen@hcph.be
Commercieel aanspreekpunt Carlo Daemen sponsoring@hcph.be
Vrijwilligers aanspreekpunt Bianca van Schijndel stickymembers@hcph.be
Evenementen aanspreekpunt vacature  
     


Bij wie kan je terecht voor welke vragen en onderwerpen? Hieronder geven we een schets van onze vrijwilligers die de dagelijkse
zaken van de club regelen. Gelieve (indien beschikbaar) steeds het algemene mailadres te gebruiken.
Achter de schermen kunnen we rekenen op nog veel meer vrijwiliggers die we heel dankbaar zijn.
Dit deel van de site zal nog verder uitgewerkt worden, met heel specifieke uitleg per persoon... to be continued!

Functie
dagelijkse werking
Werkgroep Contactpersoon Mailadres
Voorzitter Bestuurslid DB Ivan Aerts ivan.aerts@hcph.be
       
Penningmeester Financiën Franky Noten penningmeester@hcph.be
  Cash beheer en subsidies Franky Noten franky.noten@hcph.be
  Betalingen Ann Spaepen  
       
Secretaris Secretariaat An Saenen (ad interim) secretariaat@hcph.be
  Algemeen secretariaat An Saenen (ad interim) secretariaat@hcph.be
  Wedstrijdsecretariaat Bianca van Schijndel (a.i.) secretariaat@hcph.be
  Ledenadministratie Bianca van Schijndel info@hcph.be
       
Technische Commissie  Algemeen TC May Decraenen tc@hcph.be
  Aanspreekpunt TC May Decraene may.decraene@hcph.be
  Opleiding trainers Stefan Nieuwenhuis stefan.nieuwenhuis@hcph.be
  G-hockey Manou Nieuwenhuis G-hockey@hcph.be
  Scheidsrechtercoördinator Jochen Vanbuel scheids@hcph.be
  Materiaalbeheer algemeen Tom Boonen tc@hcph.be
  Materiaalbeheer keepers Patrick Nijs tc@hcph.be
  Tornooi coördinator vacature tornooi@hcph.be
       
Jeugdwerking Algemeen jeugdwerking Wieteke Dierking wieteke.dierking@hcph.be
  Proefleden en nieuwe leden Wieteke Dierking proeflid@hcph.be
  Jongste jeugdkampen Wieteke Dierking &
Bianca van Schijndel (a.i.)
 
  Oudste jeugdkampen Wieteke Dierking &
Bianca van Schijndel (a.i.)
 
  Externe kampen Bianca van Schijndel bianca.vanschijndel@hcph.be
       
Communicatie Algemene communicatie An Saenen an.saenen@hcph.be
    Carlo Daemen carlo.daemen@hcph.be 
  Sociale media Els Nouwen  
    Bianca van Schijndel bianca.vanschijndel@hcph.be
    Marcia Plas  
  Website beheer An Saenen an.saenen@hcph.be
    Bianca van Schijndel  
  TV scherm Stef Nijs tvscherm@hcph.be 
       
Commercieel Beleid Algemeen commercieel Carlo Daemen sponsoring@hcph.be
  Sponsorcommissie Carlo Daemen carlo.daemen@hcph.be
    Jaap Mensink jaap.mensink@hcph.be
       
Vrijwilligerswerking Sticky Members Bianca van Schijndel stickymembers@hcph.be
       
Evenementen Aanpreekpunt evenementen vacature events@hcph.be
  Indoortornooi vacature  
  Trim tornooien Sanne Claes  
  Family Cup Jochen Vanbuel  
  Bieravond Benny Maes benny.maes@hcph.be
  Vrijwilligersavond Bianca van Schijndel bianca.vanschijndel@hcph.be
       
Algemene werking Culture Benny Maes benny.maes@hcph.be
       
  Vertrouwenspersoon Mieke Claassen miekeclaassen@hotmail.com
       
  Accomodatie & infrastructuur vacature infrastructuur@hcph.be
  Barteam en clubhuis verhuur Marc Peeters  
  Agenda verhuur clubhuis Annemarie Burghouwt  
  Infrastructuur Jochen Vanbuel  
    Kurt Schildermans  
       

 

Hockey Club Phoenix is geregistreerd als VZW in Hasselt.

De maatschappelijke zetel en de sportieve locatie zijn gevestigd op de Holenweg 2a, 3910 Neerpelt.

Rekeningnummer: Fintro bank Neerpelt BE72 1430 8802 8716

Ondernemingsnummer: BE0845.639.268

Statuten en huishoudelijk regelement staan op deze website gepubliceerd bij Informatie - Documenten.

Verder wordt het bestuur ondersteund door vele vrijwilligers die samen verscheidene commissies vormen. Mocht je zin en tijd hebben om ons te helpen, vele handen maken nu eenmaal licht werk... Stuur even een mailtje naar info@hcph.be

Phoenix Hoofdsponsors
Phoenix Business Sponsors

Komende events
HC Phoenix: Holenweg 2a Neerpelt         Mail ons