Wie is wie

 

Functie hoofdbestuur
Contactpersoon Mailadres
Voorzitter Ivan Aerts ivan.aerts@hcph.be
Ondervoorzitter vacature  
Penningmeester Peter Fransen peter.fransen@hcph.be
Secretaris Sarah Klok sarah.klok@hcph.be
Algemeen bestuurslid Franky Noten franky.noten@hcph.be
Algemeen bestuurslid Ingrid Hulsbosch ingrid.hulsbosch@hcph.be
Algemeen bestuurslid Nadine van Hout nadine.vanhout@hcph.be

 

Functie dagelijks bestuur
Werkgroep Contactpersoon Mailadres
Voorzitter Bestuurslid DB vacature  
   

Ivan Aerts (a.i.)

ivan.aerts@hcph.be

Penningmeester  Bestuurslid DB Peter Fransen/Ann Spaepen penningmeester@hcph.be
  Cash beheer Hilde van Vlierden  
       
Secretaris Bestuurslid DB Sarah Klok (a.i.) Sarah.Klok@hcph.be
  Ledenadministratie Bianca van Schijndel info@hcph.be
  Wedstrijdsecretariaat vacature wedstrijdsecretariaat@hcph.be
       
Commercieel beleid Bestuurslid DB Nadine van Hout nadine.vanhout@hcph.be
  Sponsorcommissie Ingrid Hulsbosch ingrid.hulsbosch@hcph.be
    Carlo Daemen carlo.daemen@hcph.be
       
       
Jeugdbestuur Bestuurslid DB (aanspreekpunt) vacature  
       
  Algemeen lid Ingrid Hulsbosch ingrid.hulsbosch@hcph.be 
  Lijncoördinator Funkeys, jongste Rookies, U9 Bianca van Schijndel (a.i.) bianca.vanschijndel@hcph.be
  Lijncoördinator U10 t/m U12 Bianca van Schijndel bianca.vanschijndel@hcph.be
  Lijncoördinator U14 t/m U16 Wieteke Dierking wieteke.dierking@hcph.be 
  Lijncoördinator U19 Ilse van der Aelst ilse.vanderaelst@hcph.be 
  Tornooi coördinator An Saenen info@hcph.be 
  Jongste jeugdkampen Vacature info@hcph.be 
       
Sportief beleid Bestuurslid DB Stefan Nieuwenhuis stefan.nieuwenhuis@hcph.be
  Technische commissie Tom Boonen tc@hcph.be
    Stefan Nieuwenhuis  
    Geert Michiels  
    Vacature  
    Vacature  
       
  Scheidsrechter coordinator Vacature scheids@hcph.be
  G-Hockey aanspreekpunt vacature  
       
       
       
Communicatie Bestuurslid DB Carlo Daemen carlo.daemen@hcph.be 
  Social media Regina van Elst regina.vanelst@hcph.be
  TV scherm Danny Meertens tvscherm@hcph.be 
  Website beheer Tatiana Machiels tatiana.machiels@telenet.be
  Event coördinator Annemarie Burghouwt info@hcph.be
       
Infrastructuur Bestuurslid DB Kurt Decremer infrastructuur@hcph.be
  Materialen Vacature  
       
Accommodatie Bestuurslid DB vacature events@hcph.be
  Barteam Marc Peeters  
       
Culture Bestuurslid DB Benny Maes benny.maes@hcph.be
  Culture commissie Teamambassadeurs  
       
Evenementen Bestuurslid DB Ingrid Hulsbosch ingrid.hulsbosch@hcph.be
  Evenementencommissie Lizbeth Berben  
    Ilse van der Aelst  
    Vacature  
 

Aanspreekpunt Sticky Members/ 
Vrijwilligersverantwoordelijke

Els Nouwen els.nouwen@hcph.be
 

Aanspreekpunt Sticky Members/ 
Vrijwilligersverantwoordelijke

Bianca van Schijndel bianca.vanschijndel@hcph.be 
Vertrouwenspersoon

 

Mieke Claassen  

 

Hockey Club Phoenix is geregistreerd als VZW in Hasselt.

De maatschappelijke zetel en de sportieve locatie zijn gevestigd op de Holenweg 2a, 3910 Neerpelt (zie Routebeschrijving op de website).

Rekeningnummer: Fintro bank Neerpelt BE72 1430 8802 8716

Ondernemingsnummer: BE0845.639.268

Statuten en huishoudelijk regelement staan op deze website gepubliceerd bij Informatie , Documenten.

Verder wordt het bestuur ondersteund door vele vrijwilligers die samen verscheidene commissies vormen. Mocht je zin en tijd hebben om ons te helpen, vele handen maken nu eenmaal licht werk... Stuur even een mailtje naar info@hcph.be

Phoenix Hoofdsponsors
Phoenix Business Sponsors

Komende events
Phoenix Infobrochure

Phoenix Post

 

Phoenix You Tube kanaal

Recente foto's
HC Phoenix: Holenweg 2a Neerpelt         Mail ons