Hockey Club Phoenix is geregistreerd als VZW in Hasselt.

De maatschappelijke zetel en de sportieve locatie zijn gevestigd op de Holenweg 2a, 3910 Neerpelt (zie Routebeschrijving op de website).

Rekeningnummer: Fintro bank Neerpelt BE72 1430 8802 8716

Ondernemingsnummer: BE0845.639.268

Statuten en huishoudelijk regelement staan op deze website gepubliceerd bij Informatie , Documenten.

 

Hoofdbestuur

Remco Van Grootel, Vicevoorzitter
Olivier van Gompel, Penningmeester, olivier.vangompel@hcph.be 
Philip Bollen, Secretaris philip.bollen@hcph.be 

Dagelijksbestuur

Junioren bestuur

Voorzitter, Ivan Aerts, ivan.aerts@hcph.be
F-lijn coordinator, Ivan Aerts
E-lijn coordinator, Wieteke Dierking
D-lijn coordinator, Miranda Kneepkens

Senioren bestuur

Voorzitter, Erwin Niessen, erwin.niessen@hcph.be
Senioren Trim
Senioren Competitie

Technische Commissie (TC)

Voorzitter,
Trainingscoordinator, Romy Jacobi, romy.jacobi@hcph.be
Dirk Mertens
Ton Stille
Remco van Grootel

Secretariaat

Voorzitter, Miranda Vos, miranda.vos@hcph.be 
Wedstrijdsecretariaat Junioren, Linda de Boer, wedstrijdsecretariaat@hcph.be
Wedstrijdsecretariaat Senioren, Philip Bollen, philip.bollen@hcph.be 

Evenementen

Voorzitter, Chantal Bosch, chantal.bosch@hcph.be
Interne communicatie
Videoscherm, Dani Meertens

Sponsorcommissie

Voorzitter, Cock van Zwienen, cock.vanzwienen@hcph.be
Externe communicatie

Verder wordt het bestuur ondersteund door vele vrijwilligers die samen verscheidene commissies vormen. Mocht je zin en tijd hebben om ons te helpen, vele handen maken nu eenmaal licht werk... Stuur even een mailtje naar info@hcph.be