TRAININGSTIJDEN SEIZOEN 2019-2020 HERFST      
    Let op: aangepast d.d. 6-9-19 ivm conditietrainingen start      
Maandag          
Van Tot Teams   Trainers  
17:00 18:00 U10 boys   Cock/ IVan/ Ton  
17:45 18:45 U14 girls - 1 Conditietraining   Miranda Start 9-9-2019
17:45 18:45 U14 girls - 2 Conditietraining   Miranda Start 9-9-2019
17:45 18:45 U16 girls - 1 Conditietraining   Miranda Start 9-9-2019
17:45 18:45 U16 boys - Conditietraining   Miranda Start 9-9-2019
18:00 19:15 U16 girls - 2   Chantal/ Ton  
18.00 19.15 U12 boys   Tom  
19.15 20.30 U19 girls - 2   Erik/ Stefan  
20:30 22:00 Trim/ veteranen   Ton  
           
Dinsdag          
Van Tot Teams      
18:00 19:15 U14 girls - 1   Sportfection  
18:00 19:15 U14 girls - 2   Ton  
19:15 20:30 U16 girls - 1   Ton  
19:15 20:30 U16 boys   Sportfection  
         
Woensdag        
Van Tot Teams      
16:30 17:30 Funkey   Sportfection/ hulptrainers  
16:30 17:30 F-training   Sportfection/ hulptrainers  
16:30 17:30 F-mix   Sportfection/ hulptrainers  
16:30 17:30 U9 girls    Sportfection/ hulptrainers  
16:30 17:30 U10 girls   Sportfection/ hulptrainers  
17:30 18:30 U10 boys   Sportfection/hulptrainers  
17:30 18:30 U11 girls   Sportfection/ hulptrainers  
18:00 20:00

keeperstraining
(om de week, even weeknummers)

  Sportfection/ Ludwine  
18:30 20:00 U12 girls - 1   Sportfection  
18:30 20:00 U12 girls - 2   Sportfection  
18:30 20:00 U12 boys   Tom  
20:00 21:30 U19 girls - 1   Sportfection  
20:00 21:30 U19 girls - 2   Stefan/ Erik  
           
Donderdag        
Van Tot Teams      
18:00 19:15 U14 girls - 1   Sportfection  
18:00 19:15 U14 girls - 2   Sportfection  
19:15 20:30 U16 girls - 1   Sportfection  
19:15 20:30 U16 girls - 2   Sportfection  
20:30 22:00 Trim/ veteranen   Sportfection  
           
Vrijdag          
Van Tot Teams      
17:30 18:30 U9 girls   Ton/ hulptrainers  
17:30 18:30 U10 girls   Ton/hulptrainers  
17:30 18:30 U11 girls   Ton/hulptrainers  
18:30 19:30 U12 girls - 1   Ton/hulptrainers  
18:30 19:30 U12 girls - 2   Ton/hulptrainers  
18:30 19:30 Keeperstraining   Ludwine  
19:30 20:45 U19 girls - 1   Bart  
19:30 20:45 U16 boys   Ton  
20:45 22:15 Trim/ veteranen   Onderling  
           
Zaterdag          
Van Tot Teams      
08:45 09:45 G-team   Sanne/ Cedric  

N.B. conditietrainingen voor de teams U16 girls -2 , U19-1 girls en de U19-2 girls worden nog ingepland. Helaas kunnen zij niet meetrainen tijdens de reeds geplande conditietraining, vanwege de omvang van de groep of eigen reguliere training. Meer informatie hierover volgt spoedig!